Padėklų paruošimas

Kaip užtikrinti tvirtumą ir stabilumą

Tinkamai paruoštas padėklas ne tik bus stabilus ir apsaugotas, bet ir padės jums išvengti papildomų išlaidų. Mūsų paslaugų kaina priklauso nuo siuntos svorio ir tūrio, tad jei jūsų siunta užima papildomą vietą ar ant jos negalima užkrauti kitų krovinių, jos pervežimui gali būti taikomi papildomi mokesčiai.

Kaip tobulai paruošti padėklus

1. Sukraukite dėžes vieną ant kitos

Taip užtikrinsite maksimalų krovinio pakuotės tvirtumą. Jei dėžių turinys yra kietas, norėdami padidinti krovinio stabilumą galite jas sudėti lyg mūrydami plytas (bricklayer style).

2. Nepalikite išsikišusių dalių

Siunčiami daiktai turi išsitekti padėklo plote, o išsikišusių dalių negali būti. Padėklų su išsikišusiomis dalimis mes nepriimame.

3. Viršus turi būti lygus

Padėklo paviršius turi būti lygus ir tvirtas, kad ant jo būtų galima uždėti kitą padėklą. Padėklams ant kurių negalima uždėti kito padėklo bus taikomas papildomas mokestis.

4. Apjuoskite diržais ir (arba) apvyniokite plėvele

Naudokite du diržus iš abiejų pusių ir (arba) pakavimo plėvelę, kad krovinys tvirtai laikytųsi ant padėklo. Diržai ir plėvelė turi apimti ir patį padėklą.

5. Aiškiai pažymėkite

Etiketės turi būti tvirtinamos šone, o ne viršuje, nes ant jūsų padėklo viršaus gali būti uždėtas kitas padėklas. Padėklai ant kurių negalima uždėti kito padėklo turi būti pažymėti etiketėmis arba kūgiais.

Profesionalų patarimas. Užkraunamų padėklų atveju etiketės kopiją įdėkite į vieną iš ant padėklo esančių dėžių. Neužkraunamų padėklų, kuriuose yra nestandartinių daiktų, atveju etiketę užklijuokite ant daikto. Jei daiktai bus suvynioti, etiketę ant daikto užklijuokite prieš įvyniodami.

Susisiekite su mumis

Susisiekite su mumis bet kuriuo metu – mes padėsime jums rasti geriausią sprendimą jūsų verslui!

Saulėtekio al. 15

Vilnius 10224

    2024 @ Cargobooking|Privatumo politika