Nestandartinių siuntų paruošimas

Kaip užtikrinti saugų transportavimą

Didelių, sunkių arba neįprastos formos siuntų pakavimas ir tvarkymas reikalauja daugiau dėmesio. Labai dažnai transportavimo metu jų negalima krauti vieną ant kitos ar ant konvejerio juostos. Dėl šios priežasties jums gali būti taikomas papildomas mokestis. Jei jūsų siuntai reikalingas specialus paruošimas, susisiekite su mumis pasitarti.

Kaip pakuoti nestandartines siuntas

Vamzdžiai

Sunkūs cilindro formos daiktai turi būti prie padėklo pritvirtinti diržais. Įsitikinkite, kad krovinys nėra išsikišęs už padėklo ribų ir ant jo bus galima uždėti kitą krovinį. Lengvesniems cilindro formos daiktams galima rinktis trikampės siuntos formą.

Nesupakuoti daiktai

Nesupakuoti daiktai turi būti įdėti į dėžę ir (arba) diržais pritvirtinti prie padėklo. Naudokite papildomą paminkštinimą, kad uždengtumėte visas atviras aštrias briaunas.

Aštrūs / išsikišę daiktai

Prieš dėdami į dėžę aštrius daiktus, apvyniokite juos apsauginiu paminkštinimu. Visuomet pasirūpinkite, kad jie nebūtų išsikišę iš pakavimo dėžės, nes kraunant siuntas vieną ant kitos kyla pažeidimų pavojus. Jei reikia, naudokite didesnę dėžę, o gal jums labiau tiks padėklas.

Sunkūs / labai dideli daiktai

Maksimalūs matmenys ir svoris priklauso nuo paslaugos. Susisiekite su klientų aptarnavimo skyriumi, jei jūsų siunta viršija 2,4 x 1,2 x 1,5 m (ilgis x plotis x aukštis) arba 500 kg.

Siuntų žymėjimas

Raskite lygų paviršių ir ten pritvirtinkite savo maršruto etiketę bei visas reikalingas specialios priežiūros etiketes. Jei medžiagos yra medinės, guminės arba iš audinių, etikečių tvirtinimui papildomai naudokite lipniąją juostą, sąsagas arba klijus.

 

Profesionalų patarimas. Į dėžę įdėkite etiketės kopiją.

Susisiekite su mumis

Susisiekite su mumis bet kuriuo metu – mes padėsime jums rasti geriausią sprendimą jūsų verslui!

Saulėtekio al. 15

Vilnius 10224

    2024 @ Cargobooking|Privatumo politika